---
title: "CHRISPA ApS – CVR 20472391, regnskab og ejerforhold"
description: "CHRISPA ApS (CVR 20472391). Aktiv · Ikke-finansielle holdingselskaber · Kolding. 1 ansatte (CVR) (jul. 2026). Omsætning 67,2 mio. DKK (2024)."
canonical_url: "https://datapublica.dk/companies/20472391-chrispa-aps"
locale: "da"
route_type: "company_overview"
robots: "index,follow"
---

# CHRISPA ApS

CHRISPA ApS \(CVR 20472391\). Aktiv · Ikke-finansielle holdingselskaber · Kolding. 1 ansatte \(CVR\) \(jul. 2026\). Omsætning 67,2 mio. DKK \(2024\).

CVR-nummer: 20472391

## Virksomhedsoplysninger

- **CVR-nummer:** 20472391

- **Status:** Aktiv

- **Adresse:** Jernbanegade 27, 6000, Kolding

- **Virksomhedsform:** Anpartsselskab \(ApS\)

- **Stiftet:** 19. nov. 1997

- **Antal ansatte / årsværk:** 1 / 1

- **Produktionsenheder:** 1

- **Website:** https://www.chrispa.dk/

- **LEI:** 549300SU9T5Z38P98L07

## Beskrivelse

En dansk investeringsvirksomhed, der udvider sin portefølje gennem investeringer i ejendomme, værdipapirer og virksomheder.

Investerer i udlejningsejendomme og projektudvikling af grunde samt i værdipapirer og virksomheder med en dokumenteret rentabel model og vækstpotentiale.

### Egen beskrivelse på virk.dk

Chrispa ApS er et investeringsselskab, eller såkaldt "Family Office", som investerer bredt i værdipapirer, fast ejendom, alternative investeringer samt unoterede selskaber.

### Produkter & services

Ejendomsinvesteringer, hovedsageligt i udlejningsejendomme og projektudvikling af grunde • Investeringer i værdipapirer • Investeringer i virksomheder

### Brancher

Investering • Ejendomme • Værdipapirer

## Aktiviteter og branche

- Ikke-finansielle holdingselskaber

- 642120 — Ikke-finansielle holdingselskaber

## Seneste regnskabsperiode

- **Regnskabsperiode:** 2023/24 \(1. maj 2023 - 30. apr. 2024\)

- **Valuta:** DKK

- **Omsætning:** 67.202.000

- **Driftsresultat:** 2.878.000

- **Årets resultat:** 458.783

- **Aktiver:** 1.319.720.000

- **Egenkapital:** 87.885

## Stiftere

| Stifter | Registreret som stifter | Nuværende roller | Ejerandel |
| --- | --- | --- | --- |
| [Leif Pauli Christiansen](https://datapublica.dk/people/pid_entity_4003909759-leif-pauli-christiansen) | 19. nov. 1997 | — | — |

## Ledelse og roller

| Person | Roller | Titler |
| --- | --- | --- |
| [Jette Bøwadt Christiansen](https://datapublica.dk/people/pid_entity_4003935054-jette-b-wadt-christiansen) | Bestyrelse | BESTYRELSESMEDLEM |
| [Lars Pauli Christiansen](https://datapublica.dk/people/pid_entity_4004066049-lars-pauli-christiansen) | Bestyrelse | FORMAND |
| [Mads Pauli Ringkjøbing-Christiansen](https://datapublica.dk/people/pid_entity_4004066065-mads-pauli-ringkj-bing-christiansen) | Bestyrelse • Direktion | BESTYRELSESMEDLEM • DIREKTØR |
| [Tine Bøwadt Christiansen](https://datapublica.dk/people/pid_entity_4004066066-tine-b-wadt-christiansen) | Bestyrelse | BESTYRELSESMEDLEM |

## Revisor

| Revisionsfirma | Revisor | Rolle | Fra |
| --- | --- | --- | --- |
| EY Godkendt Revisionspartnerselskab | Jon Midtgaard | statsaut. revisor | 24. aug. 2026 |

## Legale ejere

### Aktuelle

| Ejer | Ejerandel | Stemmeandel | Fra |
| --- | --- | --- | --- |
| EjerMaspa Mellemholding ApS | Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra20. dec. 2023 |
| EjerRasper Mellemholding ApS | Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra20. dec. 2023 |
| EjerTines Penge Mellemholding ApS | Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra20. dec. 2023 |
| EjerBØPA ApS | Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra28. okt. 2016 |

### Tidligere

| Ejer | Ejerandel | Stemmeandel | Fra | Til |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| EjerFælles Mellemholding 2023 ApS | Ejerandel90–99,99 % | Stemmeandel90 % | Fra16. dec. 2023 | Til20. dec. 2023 |
| EjerMASPA ApS | Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra23. nov. 2016 | Til16. dec. 2023 |
| EjerRASPER ApS | Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra23. nov. 2016 | Til16. dec. 2023 |
| EjerTINES PENGE ApS | Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra23. nov. 2016 | Til16. dec. 2023 |
| EjerMASPA ApS | Ejerandel20–24,99 % | Stemmeandel20 % | Fra2. aug. 2013 | Til22. nov. 2016 |
| EjerRASPER ApS | Ejerandel20–24,99 % | Stemmeandel20 % | Fra2. aug. 2013 | Til22. nov. 2016 |
| EjerTINES PENGE ApS | Ejerandel20–24,99 % | Stemmeandel20 % | Fra2. aug. 2013 | Til22. nov. 2016 |
| EjerBØPA 2 ApS | Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra28. okt. 2016 | Til28. okt. 2016 |
| EjerBØPA ApS | Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra15. mar. 2014 | Til27. okt. 2016 |

## Dattervirksomheder

### Aktuelle

| Virksomhed | Ejerandel | Stemmeandel | Fra |
| --- | --- | --- | --- |
| VirksomhedCMH Kolding ApS | Ejerandel66,67–89,99 % | Stemmeandel66,67 % | Fra20. dec. 2016 |
| VirksomhedFORE Spain VI A ApS | Ejerandel66,67–89,99 % | Stemmeandel66,67 % | Fra8. okt. 2025 |
| VirksomhedOJE HOLDING ApS | Ejerandel66,67–89,99 % | Stemmeandel66,67 % | Fra30. nov. 2011 |
| VirksomhedFORE Toldbodgade Holding ApS | Ejerandel50–66,66 % | Stemmeandel50 % | Fra27. aug. 2026 |
| VirksomhedBELLINGER A/S | Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra6. maj 2013 |
| VirksomhedDC Lolland ApS | Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra1. jun. 2026 |
| VirksomhedKC x LG Invest ApS | Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra11. aug. 2025 |
| VirksomhedKincap Management ApS | Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra25. jan. 2024 |
| VirksomhedRævegade-Strandgade Invest ApS | Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra8. jun. 2017 |
| VirksomhedSF FORE INVEST II APS | Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel50 % | Fra5. apr. 2019 |
| VirksomhedSF FORE Invest IV ApS | Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra2. mar. 2021 |
| VirksomhedStender Innovation A/S | Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra6. feb. 2026 |
| VirksomhedFORE HVC & HG Holding ApS | Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra13. dec. 2024 |
| VirksomhedKC x SG Invest ApS | Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra23. sep. 2024 |
| VirksomhedBjelkes Allé Holding ApS | Ejerandel20–24,99 % | Stemmeandel20 % | Fra9. feb. 2017 |
| VirksomhedKC x GE Invest ApS | Ejerandel20–24,99 % | Stemmeandel25 % | Fra14. sep. 2026 |
| VirksomhedBIRGER CHRISTENSEN A/S | Ejerandel15–19,99 % | Stemmeandel15 % | Fra15. jan. 2020 |
| VirksomhedCryptera Holding ApS | Ejerandel15–19,99 % | Stemmeandel15 % | Fra30. sep. 2021 |
| VirksomhedFORE Spain III Holding ApS | Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra8. sep. 2022 |
| VirksomhedFORE Spain Invest I ApS | Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra18. dec. 2020 |
| VirksomhedSF FORE Invest ApS | Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel50 % | Fra27. jul. 2018 |
| VirksomhedSF FORE Invest III ApS | Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel50 % | Fra2. dec. 2021 |
| VirksomhedEB Præference A/S | Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra22. jul. 2025 |
| VirksomhedFORE Rio Verde ApS | Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra6. maj 2026 |
| VirksomhedFORE Spain V Holding ApS | Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra9. dec. 2024 |
| VirksomhedFunding Brazil II A/S | Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra23. okt. 2018 |
| VirksomhedRetail Brazil III A/S | Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra21. aug. 2015 |
| VirksomhedHestehaven Holding ApS | Ejerandel0 % | Stemmeandel66,67 % | Fra30. sep. 2025 |

### Tidligere

| Virksomhed | Ejerandel | Stemmeandel | Fra | Til |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| VirksomhedFensmarkhus Holding ApS | Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra6. apr. 2018 | Til22. apr. 2026 |
| VirksomhedStender Innovation A/S | Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra7. okt. 2022 | Til5. feb. 2026 |
| Virksomhed1CT EQUITY II K/S | Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra15. jan. 2020 | Til17. dec. 2024 |
| VirksomhedKC x SG Invest ApS | Ejerandel90–99,99 % | Stemmeandel90 % | Fra21. aug. 2024 | Til22. sep. 2024 |
| VirksomhedKC x SG Invest ApS | Ejerandel100 % | Stemmeandel100 % | Fra14. aug. 2024 | Til20. aug. 2024 |
| VirksomhedMULTILIFT 550 ApS | Ejerandel50–66,66 % | Stemmeandel50 % | Fra10. mar. 2014 | Til30. apr. 2024 |
| VirksomhedOJ ELECTRONICS A/S | Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra12. mar. 2010 | Til16. jun. 2023 |
| VirksomhedIFC Syndicate 2016 ApS | Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra13. jan. 2017 | Til26. dec. 2022 |
| VirksomhedC.F. Møllers Allé Holding ApS | Ejerandel20–24,99 % | Stemmeandel20 % | Fra25. aug. 2015 | Til11. maj 2021 |
| VirksomhedControlled Polymers Holding ApS | Ejerandel20–24,99 % | Stemmeandel20 % | Fra19. sep. 2017 | Til31. aug. 2020 |
| VirksomhedFBA6 Holding ApS | Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra24. jan. 2017 | Til17. jun. 2020 |
| Virksomhed1CT EQUITY II K/S | Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra22. sep. 2015 | Til14. jan. 2020 |
| VirksomhedBjerke Næstvedgade ApS | Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra10. jun. 2014 | Til15. dec. 2017 |
| VirksomhedControlled Polymers Holding ApS | Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra2. sep. 2015 | Til18. sep. 2017 |
| VirksomhedDANMAGI GROUP ApS | Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra26. mar. 2015 | Til1. sep. 2017 |
| VirksomhedRE PORTEFØLJE A/S | Ejerandel15–19,99 % | Stemmeandel15 % | Fra8. dec. 2014 | Til31. maj 2017 |
| VirksomhedG Capital af 30.04.2025 ApS | Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra17. jun. 2013 | Til13. jan. 2017 |
| VirksomhedNORDIC POWER TRADING FUND A/S | Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel0 % | Fra30. jan. 2015 | Til1. sep. 2016 |
| VirksomhedINTERFONE INTERNATIONAL A/S | Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra11. feb. 2015 | Til10. apr. 2016 |

## Ultimative ejere
[Se ejerdiagram](https://datapublica.dk/companies/20472391-chrispa-aps/portfolio)
| Navn | Ejerskab gennem | Beregnet ejerandel |
| --- | --- | --- |
| Lars Pauli Christiansen | RASPER ApS → Rasper Mellemholding ApS | 22,5–33,32 % |
| Mads Pauli Ringkjøbing-Christiansen | MASPA ApS → Maspa Mellemholding ApS | 22,5–33,32 % |
| Tine Bøwadt Christiansen | TINES PENGE ApS → Tines Penge Mellemholding ApS | 22,5–33,32 % |
| Jette Bøwadt Christiansen | BØPA ApS | 10–14,99 % |

## Indirekte ejede virksomheder

Beregnet via viste kæder i 2.–3. led
[Se ejerdiagram](https://datapublica.dk/companies/20472391-chrispa-aps/portfolio)
| Navn | Ejerskab gennem | Beregnet ejerandel |
| --- | --- | --- |
| TOLDBODGADE 13 ApS | FORE Toldbodgade Holding ApS | 50–66,66 % |
| Blac Design ApS | BELLINGER A/S | 33,33–49,99 % |
| DC Roedby I ApS | Stender Innovation A/S | 33,33–49,99 % |
| Kincap Holding III ApS | Kincap Management ApS | 33,33–49,99 % |
| MG Park Koege ApS | Stender Innovation A/S | 33,33–49,99 % |
| Korshøjgaard Propco ApS | SF FORE INVEST II APS / Stender Innovation A/S | 28,88–57,48 % |
| Hestehaven Holding ApS | SF FORE INVEST II APS / Stender Innovation A/S | 27,22–54,98 % |
| Stender Capital ApS | SF FORE INVEST II APS → Hestehaven Holding ApS / Stender Innovation A/S → Hestehaven Holding ApS / Hestehaven Holding ApS | 27,22–54,98 % |
| HG55 Invest ApS | FORE HVC & HG Holding ApS | 25–33,32 % |
| HVC Invest ApS | FORE HVC & HG Holding ApS | 25–33,32 % |
| Bjelkes Allé 16 ApS | Bjelkes Allé Holding ApS | 20–24,99 % |
| Bjelkes Allé 20 ApS | Bjelkes Allé Holding ApS | 20–24,99 % |
| Udviklingsselskabet Korshøjgaard Holding A/S | SF FORE INVEST II APS → Korshøjgaard Propco ApS / Stender Innovation A/S → Korshøjgaard Propco ApS | 19,25–51,73 % |
| JV SFM-SI - I ApS | Stender Innovation A/S | 16,66–33,33 % |
| Cannari Birger Christensen ApS | BIRGER CHRISTENSEN A/S → Cannari Birger Christensen Holding ApS | 15–19,99 % |
| Cannari Birger Christensen Holding ApS | BIRGER CHRISTENSEN A/S | 15–19,99 % |
| CRYPTERA A/S | Cryptera Holding ApS | 15–19,99 % |
| KC x SG Holding ApS | Kincap Management ApS → KC x SG Invest ApS / KC x SG Invest ApS | 14,16–27,21 % |
| Stock Group A/S | KC x SG Invest ApS → KC x SG Holding ApS | 12,5–22,22 % |
| KC Holding II ApS | KC x LG Invest ApS / Kincap Management ApS → KC x LG Invest ApS | 12,21–28,74 % |
| Generator ApS | Kincap Management ApS → KC x GE Invest ApS / KC x GE Invest ApS | 11,66–21,66 % |
| LINKA ENERGY A/S | KC x LG Invest ApS → KC Holding II ApS | 11,1–25 % |
| Rotate Birger Christensen A/S | BIRGER CHRISTENSEN A/S | 10–17,99 % |
| Dman Cases 2023 ApS | KC x GE Invest ApS → Generator ApS | 10–16,66 % |
| MOTOR Stage Automation ApS | KC x GE Invest ApS → Generator ApS | 10–16,66 % |
| Plusfortyfive ApS | KC x GE Invest ApS → Generator ApS | 10–16,66 % |
| VIGSØ A/S | KC x GE Invest ApS → Generator ApS | 10–16,66 % |
| SF Family Office Real Estate ApS | CMH Kolding ApS | 6,66–13,49 % |
| SF FORE ApS | CMH Kolding ApS | 6,66–13,49 % |
| FORE InvestCo VII ApS | CMH Kolding ApS → SF Family Office Real Estate ApS | 6–13,49 % |
| SF FORE Invest ApS | CMH Kolding ApS → SF FORE ApS | 6–13,49 % |
| SF FORE Invest III ApS | CMH Kolding ApS → SF Family Office Real Estate ApS | 6–13,49 % |
| Allround ApS | KC x GE Invest ApS → Generator ApS | 5–11,11 % |
| SF FORE INVEST II APS | CMH Kolding ApS → SF FORE ApS | 3,33–9 % |
| KC x GE Invest ApS | Kincap Management ApS | 3,33–7,5 % |
| KC x LG Invest ApS | Kincap Management ApS | 3,33–7,5 % |
| KC x SG Invest ApS | Kincap Management ApS | 3,33–7,5 % |
| DVT Light ApS | KC x GE Invest ApS → Generator ApS | 3,33–8,33 % |
| FORE Spain I Holding ApS | FORE Spain Invest I ApS / SF FORE Invest ApS | 2–4,5 % |
| Cogitari Pinares de San Anton Invest ApS | SF FORE Invest III ApS → FORE Spain II Holding ApS | 1,5–3 % |
| EJENDOMSSELSKABET HOLMSTRUPGÅRDVEJ 8-16 ApS | SF FORE Invest III ApS → FORE Industri I Holding ApS | 1,5–3 % |
| FORE Industri I Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1,5–3 % |
| FORE Spain II Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1,5–3 % |
| FORE Spain Invest I ApS | CMH Kolding ApS → SF FORE ApS | 1,33–3,38 % |
| Brendstrupgårdsvej 9D ApS | SF FORE Invest ApS → FORE Brendstrupgårdsvej Holding ApS | 1–2,25 % |
| CPH Bolig I ApS | SF FORE Invest ApS → FORE CPH Bolig I Holdco ApS | 1–2,25 % |
| Ejendomsselskabet Havkær, Tilst ApS | SF FORE Invest III ApS → FORE Tilst Holding ApS | 1–2,25 % |
| Ejendomsselskabet Østerbrogade 190 ApS | SF FORE Invest III ApS → FORE Østerbrogade Holding ApS | 1–2,25 % |
| Ejendomsselskabet Risskov A/S | SF FORE Invest ApS → FORE Risskov Holding ApS | 1–2,25 % |
| FORE Amtmandshave ApS | SF FORE Invest III ApS → FORE Amtmandshave Holding ApS | 1–2,25 % |
| FORE Amtmandshave Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1–2,25 % |
| FORE Århus I ApS | SF FORE Invest ApS | 1–2,25 % |
| FORE Birkerød I ApS | SF FORE Invest ApS | 1–2,25 % |
| FORE Brabrand ApS | SF FORE Invest ApS | 1–2,25 % |
| FORE Brendstrupgårdsvej Holding ApS | SF FORE Invest ApS | 1–2,25 % |
| FORE CPH Bolig I Holdco ApS | SF FORE Invest ApS | 1–2,25 % |
| FORE Elmehaven ApS | SF FORE Invest ApS → FORE Elmehaven Holding ApS | 1–2,25 % |
| FORE Elmehaven Holding ApS | SF FORE Invest ApS | 1–2,25 % |
| FORE Granskoven Holding ApS | SF FORE Invest ApS | 1–2,25 % |
| FORE Granskoven II Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1–2,25 % |
| FORE Lind ApS | SF FORE Invest III ApS → FORE Lind Holding ApS | 1–2,25 % |
| FORE Lind Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1–2,25 % |
| FORE Lindehaven ApS | SF FORE Invest ApS → FORE Lindehaven Holding ApS | 1–2,25 % |
| FORE Lindehaven Holding ApS | SF FORE Invest ApS | 1–2,25 % |
| FORE Odense I ApS | SF FORE Invest III ApS → FORE Odense I Holding ApS | 1–2,25 % |
| FORE Odense I Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1–2,25 % |
| FORE Østerbrogade Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1–2,25 % |
| FORE Risskov Holding ApS | SF FORE Invest ApS | 1–2,25 % |
| FORE Senior I ApS | SF FORE Invest ApS → FORE Senior I Holding ApS | 1–2,25 % |
| FORE Senior I Holding ApS | SF FORE Invest ApS | 1–2,25 % |
| FORE Silo ApS | SF FORE Invest III ApS → FORE Silo Holding ApS | 1–2,25 % |
| FORE Silo Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1–2,25 % |
| FORE Skan ApS | SF FORE Invest ApS → FORE Skan Holding ApS | 1–2,25 % |
| FORE Skan Holding ApS | SF FORE Invest ApS | 1–2,25 % |
| FORE Søllerødgade GP ApS | SF FORE Invest III ApS → FORE Søllerødgade Holding ApS | 1–2,25 % |
| FORE Søllerødgade Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1–2,25 % |
| FORE Søllerødgade K/S | SF FORE Invest III ApS → FORE Søllerødgade Holding ApS | 1–2,25 % |
| FORE Spain IV Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1–2,25 % |
| FORE Spain V Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1–2,25 % |
| FORE Tilst Holding ApS | SF FORE Invest III ApS | 1–2,25 % |
| Teglgårdshave ApS | SF FORE Invest ApS → FORE Birkerød I ApS | 1–2,25 % |
| Bjelkes Allé Holding ApS | CMH Kolding ApS → SF FORE ApS | 0,66–2,03 % |
| EXACT BRAZIL A/S | EB Præference A/S | 0,5–1,5 % |
| FORE Spain III Holding ApS | CMH Kolding ApS → SF Family Office Real Estate ApS | 0,33–1,35 % |
| SF FORE Invest IV ApS | CMH Kolding ApS → SF FORE ApS | 0,33–1,35 % |

## Virksomhedssider

- [Overblik](https://datapublica.dk/companies/20472391-chrispa-aps)

- [Regnskab](https://datapublica.dk/companies/20472391-chrispa-aps/financials)

- [Risiko](https://datapublica.dk/companies/20472391-chrispa-aps/risk)

- [Tidslinje](https://datapublica.dk/companies/20472391-chrispa-aps/timeline)

- [Ejerskab og relationer](https://datapublica.dk/companies/20472391-chrispa-aps/portfolio)

- [Produktionsenheder](https://datapublica.dk/companies/20472391-chrispa-aps/production-units)

- [Gazelle](https://datapublica.dk/companies/20472391-chrispa-aps/gazelle)

- [Investeringer](https://datapublica.dk/companies/20472391-chrispa-aps/investments)

- [Virksomhedens hjemmeside](https://www.chrispa.dk/)

## Officielle kilder

- [Officiel CVR-post hos Virk](https://datacvr.virk.dk/enhed/virksomhed/20472391)

- [Officiel LEI-post hos GLEIF](https://www.gleif.org/)
