Selmont Holding ApS
CVRCVR-nummer46510739
Stamdata
Navn | Selmont Holding ApS |
Adresse | Havneøen 1, 7100, Vejle |
Stiftelsesdato | 26. maj 2026 |
Lokationer (P-enheder) | 1Se lokationer |
Branche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Navn | Selmont Holding ApS |
Adresse | Havneøen 1, 7100, Vejle |
Stiftelsesdato | 26. maj 2026 |
Lokationer (P-enheder) | 1Se lokationer |
Branche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Hold øje med Selmont Holding ApS
Få en email, når vi registrerer ændringer i regnskaber, ejerskab, ledelse eller ejendomshandler. Så slipper du for selv at tjekke virksomheden.
Gratis konto
Økonomi
Ingen økonomiske data tilgængelige
Datapublica Risk Score
Låst
Vurderer risikoen for økonomiske problemer ud fra virksomhedens regnskaber, historik og relationer.
0 · Lav100 · Høj
Det indgår i vurderingen
Økonomi
Soliditet, indtjening og likviditet
Regnskaber og historik
Sene regnskaber og tidligere økonomiske problemer
Ejere og ledelse
Tidligere konkurser og ejernes øvrige virksomheder
Virksomhed og relationer
Alder, branche og delte adresser eller kontaktoplysninger
Standard: Score og risikoniveauPro: Også detaljeret forklaring af faktorerne
Kontakt
Der er ikke registreret kontaktoplysninger på virksomheden.
Ledelse og roller
| Person | Roller | Titler |
|---|---|---|
| Casper Kirk Johansen | Roller DirektionEJERREGISTER | TitlerDIREKTØR |
Revisor
Ingen revisoroplysninger tilgængelige
Legale ejere
| Ejer | Ejerandel | Stemmeandel | Fra |
|---|---|---|---|
| Ejerandel100 % | Stemmeandel100 % | Fra26. maj 2026 |
Dattervirksomheder
| Virksomhed | Ejerandel | Stemmeandel | Fra |
|---|---|---|---|
| Ejerandel100 % | Stemmeandel100 % | Fra26. maj 2026 |
Ultimative ejere
| Navn | Ejerskab gennem | Beregnet ejerandel |
|---|---|---|
| Casper Kirk Johansen | Ejerskab gennem Direkte | 100 % |
Indirekte ejede virksomheder
| Navn | Ejerskab gennem | Beregnet ejerandel |
|---|---|---|
| SELMONT AGRO ApS | Ejerskab gennem | 100 % |
| Custom Cash ApS | Ejerskab gennem | 50–66,66 % |
| da Enzo ApS | Ejerskab gennem | 50–66,66 % |
| Enzo & C Administration ApS | Ejerskab gennem | 50–66,66 % |
| Enzo & C Ejendomme ApS | Ejerskab gennem | 50–66,66 % |
| Enzo & C Havnen ApS | Ejerskab gennem | 50–66,66 % |
| Enzo & C Holding ApS | Ejerskab gennem | 50–66,66 % |
| Enzo & C Vejle ApS | Ejerskab gennem | 50–66,66 % |
| Heli Leasing ApS | Ejerskab gennem | 50–66,66 % |
| KIRK & THORSEN A/S | Ejerskab gennem | 50–66,66 % |
| Thorsen Ejendomme A/S | Ejerskab gennem | 33,33–59,99 % |
| Høllsbergs Have Ejendomme ApS | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| UAH Invest ApS | Ejerskab gennem | 25–44,44 % |
| VPK Fond I K/S | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Qblue Balanced A/S | Ejerskab gennem | 20–24,99 % |
| Flexo Holding ApS | Ejerskab gennem | 16,66–29,99 % |
| RACEHALL Aarhus A/S | Ejerskab gennem | 15–19,99 % |
| RACEHALL Ejendomme A/S | Ejerskab gennem | 15–19,99 % |
| RACEHALL Holding A/S | Ejerskab gennem | 15–19,99 % |
| RACEHALL København A/S | Ejerskab gennem | 15–19,99 % |
| Playable ApS | 11,5–21,32 % | |
| B&B FINANS APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| BLUE EQUITY FINANS VII APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| BLUE EQUITY II K/S | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| BLUE EQUITY III K/S | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| Blue Equity IV K/S | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| CKJ Family Invest ApS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| DANIA BE FINANS APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| DTK FINANS APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| ETK FINANS APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| FURNIPART FINANS APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| GOF TOPCO APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| JUNGET FINANS APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| KLIMA-ENERGI FINANS APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| LANGEBÆK FINANS APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| NB FINANS APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| SHARK FINANS APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| Silva Baltica 1 ApS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| TRECO FINANS APS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| VPK Fond II K/S | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| CKJ Property ApS | Ejerskab gennem | 9–14,99 % |
| AccuRanker Holding ApS | Ejerskab gennem | 5–10 % |
| ADDvision Holding ApS | Ejerskab gennem | 5–10 % |
| BE-SIC HOLDING APS | Ejerskab gennem | 5–10 % |
| VPK Fond III K/S | Ejerskab gennem | 5–9,99 % |
| Top Cap Holding ApS | Ejerskab gennem | 3,33–9 % |
| Bizbrains Holding ApS | Ejerskab gennem | 3,33–7,5 % |
| ROEQ ApS | Ejerskab gennem | 3,33–7,5 % |
| By ACRE Holding ApS | Ejerskab gennem | 2,5–6,66 % |
| Ørsted Telte Holding ApS | Ejerskab gennem | 2,5–6,66 % |
| Subit Holding ApS | Ejerskab gennem | 2,5–6,66 % |
| GolfNext ApS | Ejerskab gennem | 1,66–5 % |
| Truckplanner A/S | Ejerskab gennem | 1,66–5 % |
| BL Group Holding ApS | Ejerskab gennem | 1,25–3,33 % |
| Dataminds Holding ApS | Ejerskab gennem | 1,25–3,33 % |