Martin Lorentzen
Tidslinje
Fratrådte som adm. dir. i Hals Metal Recycling Anpartsselskab
Før
- Rolle
- Direktion (ADM. DIR.)
- Virksomhed
- Hals Metal Recycling Anpartsselskab · CVR 42674079
Tiltrådte som adm. dir. i Hals Metal Recycling Anpartsselskab
Ophørte som legal ejer af ML Design ApS
Før
- Rolle
- EJERREGISTER
- Virksomhed
- ML Design ApS · CVR 40910840
Ophørte som legal ejer af ML Design ApS
Før
- Rolle
- legal ejer
- Ejerandel
- 100%
- Virksomhed
- ML Design ApS · CVR 40910840
Fratrådte som direktør i ML Design ApS
Før
- Rolle
- Direktion (DIREKTØR)
- Virksomhed
- ML Design ApS · CVR 40910840
Rolle ændret i ML Design ApS
Nu
- Rolle
- Direktion (DIREKTØR)
- Virksomhed
- ML Design ApS · CVR 40910840
Før
- Rolle
- EJERREGISTER
- Virksomhed
- ML Design ApS · CVR 40910840
Ophørte som legal ejer af ML Design ApS
Før
- Rolle
- legal ejer
- Ejerandel
- 100%
- Virksomhed
- ML Design ApS · CVR 40910840
Fratrådte som adm. dir. i ML Design ApS
Før
- Rolle
- Direktion (ADM. DIR.)
- Virksomhed
- ML Design ApS · CVR 40910840
Fratrådte som stiftere i Martin Lorentzen Holding ApS
Før
- Rolle
- Stiftere (STIFTERE)
- Virksomhed
- Martin Lorentzen Holding ApS · CVR 38221930
Ophørte som legal ejer af Martin Lorentzen Holding ApS
Før
- Rolle
- EJERREGISTER
- Virksomhed
- Martin Lorentzen Holding ApS · CVR 38221930
Ophørte som legal ejer af Martin Lorentzen Holding ApS
Før
- Rolle
- legal ejer
- Ejerandel
- 100%
- Virksomhed
- Martin Lorentzen Holding ApS · CVR 38221930
Blev registreret som legal ejer af ML Design ApS
Nu
- Rolle
- EJERREGISTER
- Virksomhed
- ML Design ApS · CVR 40910840
Blev registreret som legal ejer af ML Design ApS
Nu
- Rolle
- legal ejer
- Ejerandel
- 100%
- Virksomhed
- ML Design ApS · CVR 40910840
2 roller registreret i ML Design ApS
CVR 40910840
Direktion
CVR 40910840
EJERREGISTER
Blev registreret som legal ejer af ML Design ApS
Nu
- Rolle
- legal ejer
- Ejerandel
- 100%
- Virksomhed
- ML Design ApS · CVR 40910840
Fratrådte som direktion i BOGHOLDERNE IVS
Før
- Rolle
- Direktion (DIREKTION)
- Virksomhed
- BOGHOLDERNE IVS · CVR 35855890
Fratrådte som direktør i BOGHOLDERNE IVS
Før
- Rolle
- Direktion (DIREKTØR)
- Virksomhed
- BOGHOLDERNE IVS · CVR 35855890
Fratrådte som direktør i Martin Lorentzen Holding ApS
Før
- Rolle
- Direktion (DIREKTØR)
- Virksomhed
- Martin Lorentzen Holding ApS · CVR 38221930
Fratrådte som direktør i Up-cycling ApS
Før
- Rolle
- Direktion (DIREKTØR)
- Virksomhed
- Up-cycling ApS · CVR 38222317
2 roller registreret i Martin Lorentzen Holding ApS
CVR 38221930
Stiftere
CVR 38221930
EJERREGISTER
Tiltrådte som direktion i 2 virksomheder
CVR 38221930
Direktion
CVR 38222317
Direktion
Blev registreret som legal ejer af Martin Lorentzen Holding ApS
Nu
- Rolle
- legal ejer
- Ejerandel
- 100%
- Virksomhed
- Martin Lorentzen Holding ApS · CVR 38221930
Tiltrådte som interessenter i Conmation
Tiltrådte som direktør i BOGHOLDERNE IVS