Shoreline Holding ApS
CVRCVR-nummer42837784
Stamdata
Navn | Shoreline Holding ApS |
Adresse | Majvænget 21, 9270, Klarup |
Stiftelsesdato | 16. nov. 2021 |
Lokationer (P-enheder) | 1Se lokationer |
Branche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Navn | Shoreline Holding ApS |
Adresse | Majvænget 21, 9270, Klarup |
Stiftelsesdato | 16. nov. 2021 |
Lokationer (P-enheder) | 1Se lokationer |
Branche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Hold øje med Shoreline Holding ApS
Få en email, når vi registrerer ændringer i regnskaber, ejerskab, ledelse eller ejendomshandler. Så slipper du for selv at tjekke virksomheden.
Gratis konto
Beskrivelse
Selskabets formål er at besidde kapitalandele i datterselskaber og associerede selskaber, at drive investeringsvirksomhed samt anden dermed efter direktionens skøn beslægtet.
Økonomi
Selskabsregnskab
| Regnskabsperiode | 2025kr. | |||
|---|---|---|---|---|
| Bruttofortjeneste | -2.875 | |||
| Resultat før skat | 12.914.039 | |||
| Årets resultat | 12.914.039 | |||
| Samlede aktiver | 36.031.143 | |||
| Egenkapital | 36.018.581 | |||
| Gns. ansatte | 0 | |||
2022–2025 Lås regnskabshistorikken op | ||||
Datapublica Risk Score
Låst
Vurderer risikoen for økonomiske problemer ud fra virksomhedens regnskaber, historik og relationer.
0 · Lav100 · Høj
Det indgår i vurderingen
Økonomi
Soliditet, indtjening og likviditet
Regnskaber og historik
Sene regnskaber og tidligere økonomiske problemer
Ejere og ledelse
Tidligere konkurser og ejernes øvrige virksomheder
Virksomhed og relationer
Alder, branche og delte adresser eller kontaktoplysninger
Standard: Score og risikoniveauPro: Også detaljeret forklaring af faktorerne
Kontakt
Der er ikke registreret kontaktoplysninger på virksomheden.
Ledelse og roller
| Person | Roller | Titler |
|---|---|---|
| Lars Sneftrup Pedersen | Roller Direktion | TitlerDIREKTØR |
| Mads Sneftrup Thorbjørnsen | Roller EJERREGISTER | Titler— |
Revisor
| Revisionsfirma | Revisor | Rolle | Fra |
|---|---|---|---|
| Beierholm | RevisorThomas Nic. Nielsen | RolleStatsaut. revisor | Fra30. jun. 2026 |
Legale ejere
| Ejer | Ejerandel | Stemmeandel | Fra |
|---|---|---|---|
| Ejerandel100 % | Stemmeandel100 % | Fra18. nov. 2021 |
Dattervirksomheder
| Virksomhed | Ejerandel | Stemmeandel | Fra |
|---|---|---|---|
| Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel0 % | Fra17. nov. 2021 | |
| Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel0 % | Fra22. nov. 2021 |
Ultimative ejere
| Navn | Ejerskab gennem | Beregnet ejerandel |
|---|---|---|
| Mads Sneftrup Thorbjørnsen | Ejerskab gennem Direkte | 100 % |
Indirekte ejede virksomheder
| Navn | Ejerskab gennem | Beregnet ejerandel |
|---|---|---|
| Admin By Request Americas ApS | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Admin By Request ApS | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| FastTrack Technologies ApS | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| VS Komplementar ApS | Ejerskab gennem | 16,66–29,99 % |
| VS10 ApS | Ejerskab gennem | 16,66–29,99 % |
| Intellis A/S | Ejerskab gennem | 12,5–22,22 % |
| OAKBERRY Nordic ApS | Ejerskab gennem | 12,5–22,22 % |
| Komplementar 9. oktober 2026 ApS | Ejerskab gennem | 8,33–16,66 % |
| Nectar Dyrkøb Skindergade ApS | Ejerskab gennem | 8,33–16,66 % |
| Selskabet af 1. november 2026 K/S | Ejerskab gennem | 8,33–16,66 % |
| Selskabet af 9. oktober 2026 ApS | Ejerskab gennem | 8,33–16,66 % |
| Den Røde Tråd II A/S | Ejerskab gennem | 6,25–11,11 % |
| Klarup Have Komplementar ApS | Ejerskab gennem | 6,25–11,11 % |
| Nectar København Trend ApS | Ejerskab gennem | 6,25–11,11 % |
| Nectar KT Åboulevard ApS | Ejerskab gennem | 6,25–11,11 % |
| Nectar KT Fredensgade ApS | Ejerskab gennem | 6,25–11,11 % |
| Nectar KT OG66 Holding ApS | Ejerskab gennem | 6,25–11,11 % |
| Nectar KT OS Holding ApS | Ejerskab gennem | 6,25–11,11 % |
| Nectar Ny Kongensgade ApS | Ejerskab gennem | 6,25–11,11 % |
| Projektselskabet Røde Tråd 2 ApS | Ejerskab gennem | 6,25–11,11 % |
| Nectar Åboulevard ApS | Ejerskab gennem | 5–8,33 % |
| Nectar Åboulevard HoldCo ApS | Ejerskab gennem | 5–8,33 % |
| Nectar Thorsgade ApS | Ejerskab gennem | 5–8,33 % |
| Nectar Thorsgade HoldCo ApS | Ejerskab gennem | 5–8,33 % |
| Grønningen Strib A/S | Ejerskab gennem | 3,75–6,67 % |
| Horsekildevej 2-6 Holding ApS | Ejerskab gennem | 3,75–6,67 % |
| Nectar Sæby Udsigten ApS | Ejerskab gennem | 3,75–6,67 % |
| Nectar Udsigten HoldCo ApS | Ejerskab gennem | 3,75–6,67 % |
| Nectar Valby Boligfond ApS | Ejerskab gennem | 3,75–6,67 % |
| Amager Strandvej II ApS | Ejerskab gennem | 2,5–5 % |
| Amager Strandvej II Holding A/S | Ejerskab gennem | 2,5–5 % |
| H. N. Clausens Gade Aarhus A/S | Ejerskab gennem | 2,5–5 % |
| Nectar KP-Komplementar ApS | Ejerskab gennem | 2,5–5 % |
| ROOF Invest Frederiksberg Holding A/S | Ejerskab gennem | 2,5–5 % |
| ROOF Invest Frederiksberg ApS | 2,5–5 % | |
| Nectar Vinge 2 ApS | Ejerskab gennem | 1,25–3,33 % |
| Nectar Vinge 3 ApS | Ejerskab gennem | 1,25–3,33 % |
| Nectar Vinge Holding ApS | Ejerskab gennem | 1,25–3,33 % |
| Klarup Have P/S | Ukendt ejerandel | |
| Nectar Kingosparken K/S | Ukendt ejerandel | |
| Nectar KP-Holding K/S | Ukendt ejerandel |