FastTrack Management ApS
CVRCVR-nummer42847747
Stamdata
Navn | FastTrack Management ApS |
Adresse | Ved Stranden 10, 9000, Aalborg |
Stiftelsesdato | 22. nov. 2021 |
Lokationer (P-enheder) | 1Se lokationer |
Koncernens hjemmeside | https://intellis.com/via Intellis A/S |
Branche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Navn | FastTrack Management ApS |
Adresse | Ved Stranden 10, 9000, Aalborg |
Stiftelsesdato | 22. nov. 2021 |
Lokationer (P-enheder) | 1Se lokationer |
Koncernens hjemmeside | https://intellis.com/via Intellis A/S |
Branche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Hold øje med FastTrack Management ApS
Få en email, når vi registrerer ændringer i regnskaber, ejerskab, ledelse eller ejendomshandler. Så slipper du for selv at tjekke virksomheden.
Gratis konto
Beskrivelse
Selskabets aktiviteter består i at besidde kapitalandele i tilknyttede og associerede selskaber, at drive investeringsvirksomhed samt anden dermed efter direktionens skøn beslægtet. Derudover ejer virksomheden ejendom, som udlejes.
Økonomi
Selskabsregnskab
| Regnskabsperiode | 2025kr. | |||
|---|---|---|---|---|
| Bruttofortjeneste | -429.963 | |||
| Driftsresultat | -1.791.705 | |||
| Resultat før skat | -5.880.469 | |||
| Årets resultat | -3.731.383 | |||
| Samlede aktiver | 205.326.903 | |||
| Egenkapital | -9.431.445 | |||
| Gns. ansatte | 0 | |||
2022–2025 Lås regnskabshistorikken op | ||||
Datapublica Risk Score
Låst
Vurderer risikoen for økonomiske problemer ud fra virksomhedens regnskaber, historik og relationer.
0 · Lav100 · Høj
Det indgår i vurderingen
Økonomi
Soliditet, indtjening og likviditet
Regnskaber og historik
Sene regnskaber og tidligere økonomiske problemer
Ejere og ledelse
Tidligere konkurser og ejernes øvrige virksomheder
Virksomhed og relationer
Alder, branche og delte adresser eller kontaktoplysninger
Standard: Score og risikoniveauPro: Også detaljeret forklaring af faktorerne
Ledelse og roller
| Person | Roller | Titler |
|---|---|---|
| Lars Sneftrup Pedersen | Roller Direktion | TitlerDIREKTØR |
Revisor
| Revisionsfirma | Revisor | Rolle | Fra |
|---|---|---|---|
| Beierholm | RevisorThomas Nic. Nielsen | RolleStatsaut. revisor | Fra30. jun. 2026 |
Legale ejere
| Ejer | Ejerandel | Stemmeandel | Fra |
|---|---|---|---|
| Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel0 % | Fra22. nov. 2021 | |
| Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel0 % | Fra22. nov. 2021 | |
| Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel100 % | Fra22. nov. 2021 | |
| Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel0 % | Fra22. nov. 2021 |
Dattervirksomheder
| Virksomhed | Ejerandel | Stemmeandel | Fra |
|---|---|---|---|
| Ejerandel66,67–89,99 % | Stemmeandel66,67 % | Fra1. dec. 2024 | |
| Ejerandel66,67–89,99 % | Stemmeandel66,67 % | Fra1. dec. 2024 | |
| Ejerandel50–66,66 % | Stemmeandel50 % | Fra19. nov. 2025 | |
| Ejerandel50–66,66 % | Stemmeandel50 % | Fra13. feb. 2025 | |
| Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra1. apr. 2026 | |
| Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra9. okt. 2026 | |
| Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra13. jun. 2022 | |
| Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra21. jan. 2026 | |
| Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra21. jan. 2026 | |
| Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra6. sep. 2024 | |
| Ejerandel25–33,32 % | Stemmeandel25 % | Fra26. sep. 2024 | |
| Ejerandel20–24,99 % | Stemmeandel20 % | Fra31. jan. 2022 | |
| Ejerandel20–24,99 % | Stemmeandel20 % | Fra11. apr. 2024 | |
| Ejerandel15–19,99 % | Stemmeandel15 % | Fra1. dec. 2022 | |
| Ejerandel15–19,99 % | Stemmeandel15 % | Fra20. sep. 2022 | |
| Ejerandel15–19,99 % | Stemmeandel15 % | Fra1. jul. 2026 | |
| Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra25. nov. 2021 | |
| Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra25. nov. 2021 | |
| Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra11. mar. 2025 | |
| Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra11. mar. 2025 | |
| Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra28. dec. 2021 | |
| Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra15. dec. 2021 |
Ultimative ejere
| Navn | Ejerskab gennem | Beregnet ejerandel |
|---|---|---|
| Lars Sneftrup Pedersen | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Mads Sneftrup Thorbjørnsen | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Sofie Sneftrup Thorbjørnsen | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Tina Thorbjørnsen | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
Indirekte ejede virksomheder
| Navn | Ejerskab gennem | Beregnet ejerandel |
|---|---|---|
| Komplementar 9. oktober 2026 ApS | Ejerskab gennem | 33,33–49,99 % |
| EJENDOMSSELSKABET REGULUS ApS | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Nectar KT Åboulevard ApS | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Nectar KT Fredensgade ApS | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Nectar KT Oehlenschlægersgade 66 ApS | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Nectar KT OG66 Holding ApS | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Nectar KT OS Holding ApS | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Projektselskabet Røde Tråd 2 ApS | Ejerskab gennem | 25–33,32 % |
| Nectar Åboulevard ApS | Ejerskab gennem | 20–24,99 % |
| Nectar Thorsgade ApS | Ejerskab gennem | 20–24,99 % |
| Horsekildevej 2-6 ApS | Ejerskab gennem | 15–19,99 % |
| Horsekildevej 2-6 Holding ApS | Ejerskab gennem | 15–19,99 % |
| Nectar Sæby Udsigten ApS | Ejerskab gennem | 15–19,99 % |
| Amager Strandvej II ApS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| ROOF Invest Frederiksberg ApS | Ejerskab gennem | 10–14,99 % |
| Nectar Vinge 2 ApS | Ejerskab gennem | 5–9,99 % |
| Nectar Vinge 3 ApS | Ejerskab gennem | 5–9,99 % |
| Klarup Have P/S | Ejerskab gennem | Ukendt ejerandel |
| Nectar Kingosparken K/S | Ukendt ejerandel | |
| Nectar KP-Holding K/S | Ejerskab gennem | Ukendt ejerandel |
| Selskabet af 1. november 2026 K/S | Ukendt ejerandel |