Nectar Valby Boligfond ApS
CVRCVR-nummer46178335
Stamdata
Navn | Nectar Valby Boligfond ApS |
Adresse | Bornholmsgade 3, 1266, København K |
Stiftelsesdato | 13. jan. 2026 |
Lokationer (P-enheder) | 1Se lokationer |
Branche | Køb og salg af egen fast ejendom (681100) |
Navn | Nectar Valby Boligfond ApS |
Adresse | Bornholmsgade 3, 1266, København K |
Stiftelsesdato | 13. jan. 2026 |
Lokationer (P-enheder) | 1Se lokationer |
Branche | Køb og salg af egen fast ejendom (681100) |
Hold øje med Nectar Valby Boligfond ApS
Få en email, når vi registrerer ændringer i regnskaber, ejerskab, ledelse eller ejendomshandler. Så slipper du for selv at tjekke virksomheden.
Gratis konto
Økonomi
Ingen økonomiske data tilgængelige
Datapublica Risk Score
Låst
Vurderer risikoen for økonomiske problemer ud fra virksomhedens regnskaber, historik og relationer.
0 · Lav100 · Høj
Det indgår i vurderingen
Økonomi
Soliditet, indtjening og likviditet
Regnskaber og historik
Sene regnskaber og tidligere økonomiske problemer
Ejere og ledelse
Tidligere konkurser og ejernes øvrige virksomheder
Virksomhed og relationer
Alder, branche og delte adresser eller kontaktoplysninger
Standard: Score og risikoniveauPro: Også detaljeret forklaring af faktorerne
Kontakt
Der er ikke registreret kontaktoplysninger på virksomheden.
Ledelse og roller
| Person | Roller | Titler |
|---|---|---|
| Bjørk Krogshave | Roller Direktion | TitlerDIREKTØR |
| Peer Thomas Borg | Roller Direktion | TitlerDIREKTØR |
| Hans Christian Graversen | Roller EJERREGISTER | Titler— |
Revisor
Ingen revisoroplysninger tilgængelige
Legale ejere
| Ejer | Ejerandel | Stemmeandel | Fra |
|---|---|---|---|
| Ejerandel33,33–49,99 % | Stemmeandel33,33 % | Fra1. jul. 2026 | |
| Ejerandel15–19,99 % | Stemmeandel15 % | Fra1. jul. 2026 | |
| Ejerandel10–14,99 % | Stemmeandel10 % | Fra1. jul. 2026 | |
| Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra1. jul. 2026 | |
| Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra1. jul. 2026 | |
| Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra1. jul. 2026 | |
| Ejerandel5–9,99 % | Stemmeandel5 % | Fra1. jul. 2026 |
Dattervirksomheder
| Virksomhed | Ejerandel | Stemmeandel | Fra |
|---|---|---|---|
| Ejerandel100 % | Stemmeandel100 % | Fra1. jul. 2026 |
Ultimative ejere
| Navn | Ejerskab gennem | Beregnet ejerandel |
|---|---|---|
| Hans Christian Graversen | 16,27–35,73 % | |
| Margarethe Bower | 11,27–25,74 % | |
| Peter Graversen | 11,27–25,74 % | |
| Bent Andersen | Ejerskab gennem | 5–9,99 % |
| Flemming Møller Sørensen | Ejerskab gennem | 5–10 % |
| Lars Sneftrup Pedersen | Ejerskab gennem | 3,75–6,67 % |
| Mads Sneftrup Thorbjørnsen | Ejerskab gennem | 3,75–6,67 % |
| Sofie Sneftrup Thorbjørnsen | Ejerskab gennem | 3,75–6,67 % |
| Tina Thorbjørnsen | Ejerskab gennem | 3,75–6,67 % |
| Ditte Krogh Møller Sørensen | Ejerskab gennem | 3,33–7,5 % |
| Jan Thaarup | 2,75–7,66 % | |
| 🇬🇧Nectar Asset Management Ltd | Ejerskab gennem | 1,66–5 % |
| Bjørk Krogshave | Ejerskab gennem | 1,11–4,5 % |
| Anne Sofie Møller Thaarup | 1,1–2,88 % | |
| Caroline Robenhagen Thaarup | 1,1–2,88 % | |
| Torben Kjergaard Madsen | Ejerskab gennem | 0,33–1,35 % |
| Caroline Fjorback Krogshave | Ejerskab gennem | 0,24–1 % |
| Rasmus Fjorback Krogshave | Ejerskab gennem | 0,24–1 % |
| Anders Kjergaard Madsen | Ejerskab gennem | 0,05–0,23 % |
| Mathias Winberg Kjergaard Madsen | Ejerskab gennem | 0,05–0,23 % |
| Nicolai Winberg Kjergaard Madsen | Ejerskab gennem | 0,05–0,23 % |
Indirekte ejede virksomheder
| Navn | Ejerskab gennem | Beregnet ejerandel |
|---|---|---|
| Horsekildevej 2-6 ApS | Ejerskab gennem | 100 % |